4 grudnia, 2023

AzjaParts

Serwis wielotematyczny

Growkit – co powinieneś o nim wiedzieć?

2 min read

Growkit to kompletny zestaw, który zawiera substrat przerośnięty grzybnią. Pomimo powszechnych obaw jego przechowywanie na terenie Polski jest w pełni legalne. Co prawda, konsumentom zabrania się doprowadzania do powstawania owocników, gdyż z nich rodzą się nielegalne substancje. Rozsądne używane pudełek wzrostu, czyli popularnych growkitów, jest zgodne z polskim prawem, niemniej jednak wiele osób szuka patentu na pozyskanie narkotyku. Choć działanie to jest usankcjonowane prawnie, to uzyskanie wymarzonego efektu wbrew pozorom nie jest trudne. 

Instrukcja użytkowania Growkitów

Aby osiągnąć zamierzony rezultat, należy trzymać się obligatoryjnych etapów. Po otwarciu pudełka i zdjęciu pokrywki należy nakłuć powierzchnię w kilkunastu miejscach. Do pudełka należy kolejno wlać gorącą wodę i odstawić na 12 godzin. Następnym krokiem jest odlanie nadmiaru wody oraz włożenie pudełka do worka bez wieczka. Po przewinięciu growkitu należy odstawić go w bezpieczne miejsce, w którym nie będzie narażony na promienie słoneczne. Po maksymalnie kilkunastu dniach w growkicie powinny pojawić się „piny”. Od tego momentu należy regularnie otwierać growkit oraz dostarczać mu świeżego powietrza. Ostatnim etapem jest zerwanie owocników. Należy jednak pamiętać, że metoda ta w wielu państwach jest nielegalna. Choć taki sposób użytkowania growkitów jest możliwy w wielu krajach południowoamerykańskich, to w Polsce jest surowo zakazany!

Czym jest Golden Teacher i jak działa na ludzki organizm?

Golden Teacher to jeden z najpopularniejszych growkitów, który jest powszechnie doceniany przez badaczy oraz wszystkie osoby mające doświadczenie w tym zakresie. Jest to niezwykle mocna odmiana grzybów Psilocybe Cubensis, która wprowadza w stan psychodeliczny. Po zażyciu tego produktu możliwe jest doznanie wielu mistycznych przeżyć oraz wnikliwe poznanie siebie samego. Pomimo szerokiego spektrum walorów Golden Teacher ma również swoje minusy. Jego zażywanie może skutkować nie tylko rozszerzonymi źrenicami, ale także bólami głowy, podwyższonym ciśnieniem czy nudnościami. Decydując się na zakup grzybków halucynogennych, trzeba więc mieć na uwadze nie tylko ich walory, ale również wady. 

Dawkowanie Golden Teacher 

Aby zniwelować prawdopodobieństwo wystąpienia skutków ubocznych po zażyciu Golden Teacher, warto przestrzegać zalecanego dawkowania. Odczucia psychodeliczne mogą wystąpić już po zażyciu jednego grama grzybów, dlatego niewskazane jest przyjmowanie zbyt dużej ilości tego produktu na raz. Średnia dawka Golden Teacher powinna wynosić pomiędzy trzy a cztery gramy, jednak osoby początkujące mogą zacząć od mniejszych dawek. Przy pierwszym kontakcie z tym produktem zalecane jest nieprzekraczanie dwóch gramów grzybków. 

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem growkita, koniecznie zajrzyj do sklepu mushlove.pl

Copyright © AzjaParts - Serwis wielotematyczny All rights reserved. | Newsphere by AF themes.